blog urodowy blog włosowy blog ślubny
LIFESTYLE

Nowy początek? Barbeo kontra Borovie.

Tak, to kolejny mój początek w blogowaniu. Ale przestałam się już przejmować niepowodzeniami, bo życie toczy się dalej i nie ma sensu płakać nad sobą i porażkami. Można je natomiast przekuć w coś nowego, coś przed czym się długi czas powstrzymywało. Tak jest właśnie z tym blogiem. I każdą swoją porażkę będę przekuwać w coś pozytywnego.

Nowa nazwa przyszła mi do głowy niesamowicie szybko i zdecydowałam, że nawet nie będę się długo zastanawiać, tylko zaczęłam działać. I zostanie ze mną na długi czas. Taki jest plan 🙂

O czym będzie można czytać na blogu Borovie?

Tak naprawdę tematyka niewiele się zmienia w porównaniu do poprzedniego bloga, ponieważ wyrzucam jedną kategorię i wstawiam nową na jej miejsce. A w tej nowej mam naprawdę dużo do powiedzenia.

URODA

W dalszym ciągu jestem w tematach urodowych i pielęnacji ciała oraz twarzy. Wciąż odkrywam nowe sposoby, czasem nawet zaskakująco łatwe i proste. Mam też wiele przemyśleń na różne tematy, które są ciągle na topie i są kontrowersyjne (np solarium czy opalanie na słońcu). Chcę Wam przedstawiać moje sposoby i moje stanowisko na pewne tematy.

WŁOSY

Włosy to jak widać mój konik. Uwielbiam pielęgnować włosy, bawić się tym, eksperymentować i obserwować wyniki. Niestraszne mi krople żołądkowe, maść końska czy wcieranie soku z cebuli. Lubię to i będę Wam dalej przekazywać moje doświadczenia 🙂

ŚLUB

Ślub i wesele to ogromne logistycznie wydarzenie. Potrzebuje wiele czasu na zorganizowanie, na przemyślenie opcji. Zazwyczaj ślub się bierze raz i nie wiadomo jak do tego podejść. Zrobić jednodniowe czy z poprawinami? Potrzebny mi kamerzysta? A czy muszę mieć zespół? Jaką fryzurę, buty, sukienkę, dodatki wybrać? Kościelny czy cywilny? I jakie nazwisko wybrać? Swoje, jego dwuczłonowe, a może on weźmie moje? Dużo pytań co? Będę odpowiadać z mojego punktu widzenia, co jest najważniejsze.

ROZWÓJ

Wszystko o moim planowaniu, organizowaniu, zarządzaniu czasem i projektami, motywacji, robieniu list to-do, minimaliźmie. Tak w skrócie.

LIFESTYLE

Wszystkie tematy, które nie mieszczą się w kategoriach poprzednich będą lądować tu. Nie mam jeszcze określonego tematu dla tej kategorii, ale wiem już że pojawiać się będą tu teksty o oszczędzaniu, związku i poradach ogólnych.

Jakie są moje główne założenia dla tego bloga?

*systematyczność – lepiej jest napisać jeden post w tygodniu, niż jeden w miesiącu a potem 20 w kolejnym miesiącu. Wolę regularność i systematyczność, abyście mogli się przyzwyczaić do harmonogramu postów. Co prawda będzie się zdarzać więcej niż jeden post na tydzień, ale ten jeden to konieczne minumum.

*jakość tekstów – stwierdziłam, że wrzucenie recenzji maski do włosów do dla mnie za mało. Najlepsze jest to, że Was również to nie zadowala! Najbardziej lubicie długie teksty, gdzie tłumaczę wszystko po kolei, odpowiadam na Wasze pytanie i je wyprzedzam. Zastanawiam się jeszcze nad całkowitym odejściem od recenzji kosmetyków i krótkich postów, w stronę tekstów z nutką edukacji, rozwiązaniem Waszego problemu poprzez pokazanie jak JA to robię.

*odpowiedzi na wasze pytania – Zadajecie mi dużo pytań – jak stosować krople żołądkowe, jak dokładnie je rozrobić, ile maski na włosy nakładam, jak konkretnie zmywam mieszankę z naftą z włosów. A ja chcę Wam ułatwić wszystko przez proste odpowiadanie na Wasze pytania.

 

Przeanalizowałam wiele blogów pod względem tego, jak miałoby wyglądać moje wymarzone miejsce w internecie, ze wszystkimi tematami, które mnie interesują. Wcześniej myślałam, że nie będę Wam niektórymi sprawami zawracać głowy, bo w sumie tworzę swoje blogi dla Was. Ale zawsze jest ale. W tym wypadku stwierdziłam, że zaryzykuję i postawię wszystko na jedną kartę – na swoje marzenia i na tworzenie tego, czego akurat potrzebuję.


Jeśli podobają Ci się moje posty zaobserwuj mnie w social mediach i nie zapomnij zapisać się na powiadomienia e-mailowe!

FACEBOOK – INSTAGRAM – GOOGLE+ – PINTEREST

NAJPIĘKNIEJSZE INSPIRACJE ŚLUBNE