Jak uratować zniszczone włosy?

Włosy są ozdobą każdej kobiety – uwielbiamy, kiedy są długie, zdrowe i piękne. Jednak w czasach coraz intensywniejszego używania farb chemicznych, rozjaśniania, a także stylizacji na gorąco – nasze kosmyki są narażone na duże zniszczenia. Z pomocą mogą przychodzi jednak pielęgnacja, którą możesz wykonać w domowym zaciszu, a także różne zabiegi regenerujące. BOROVIE oferuje pakiet zabiegów, takich jak keratynowe prostowanie, które idealnie nadaje się dla włosów falowanych i kręconych.

Efektem jest wyprostowanie, który może utrzymywać się dobrych kilka miesięcy. Później zabieg należy powtórzyć. Innym sposobem na regenerację jest sauna parowa na włosy. Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia włosów, następnie aplikujemy na nie maseczkę głęboko odżywczą i siadamy pod specjalną kopułą. Aparat wytwarza parę wodną, która otwiera łuski włosa, dzięki czemu składniki maski dużo lepiej penetrują włos.

O swoje włosy możemy także zadbać o domowym zaciszu. W lodówce z pewnością posiadamy składniki do regenerujących maseczek, takie jak żółtko, jogurt naturalny, miód, oliwa z oliwek czy olej rycynowy. Warto wymieszać wszystko ze sobą w równych proporcjach, nałożyć na wilgotne włosy, potrzymać pod czepkiem i ręcznikiem. Następnie dokładnie spłukać i normalnie umyć ulubionym szamponem.

Włosy z pewnością odwdzięczą się blaskiem, puszystością, miękkością i pięknym wyglądem, Jeśli masz problem z włosami i nie wiesz, co zrobić, z pewnością pomoże ci fryzjer. Warszawa oferuje wiele miejsc, w których możesz zadbać o swoje włosy, jednym z nich jest BOROVIE. Nie zapomnij również o domowych maseczkach, które mają zbawienny wpływ na nasze kosmyki.